Latvijas politikas klauns. Viss ko dara šis komiskais klauns – izraisa smieklus un viņu faktiski ”nevar ņemt par pilnu”.

2011. gada 18.aprīlī

Katrai demokrātiskai valstij ir savi politiskie klauni. Mūsējie ir vairāki.

Viens no tiem ir savādais, pēc izskata apaļīgais un neizveicīgais Valērijs Kravcovs.

Viņš uzņēmies darbu, kuru nespēj paveikt tiešā un pārnestā nozīmē – nespēj tā īsti sazināties valsts valodā valstī, kuras likumdošanā pats piedalās. Noraugoties viņa izdarībās, rodas iespaids, ka šis Latvijas parlamenta deputāts faktiski neko nesaprot, ieskaitot savu eksistenci uz šīs zemes.

Skan ciniski?  Ir ciniski. 

Viss ko dara šis komiskais klauns – izraisa smieklus un viņu faktiski ”nevar ņemt par pilnu”.

Savādi, ka šāda persona ir nonākusi līdz valsts varas svirām un zilonim trauku veikalā ir tiesības uzturēties vietā, kur tiek pieņemti lēmumi, kas ir svarīgi mums visiem – dzīvojošiem šajā valstī.

Būtībā šeit nav runa par valodas zināšanu vai nezināšanu, bet gan par sociālo kompetenci un IQ normu, kas tik augsta ranga amatpersonām kā parlamenta deputāti būtu jāizvirza obligāto prasību līmenī.

Kravcovam šī latiņa ir zemu – skudras potīšu līmenī. 

Šo klaunu ir ievēlējuši vēlētāji. Savādi – vai viņi (Kravcova balsotāji) balsojuši par savu idolu ar aizvērtām acīm, jeb, vispirms, apzināti iegriezuši mums šo Kravcovu, lai pēc tam paši pamestu šo valsti, aizbraucot darbos uz Īrijas šampinjonu vai kāpostu plantācijām.

Iespējams, ka Kravcova iebalsošana ir šāds emigrantu ”atvadu joks” – pirms došanās peļņā uz Īrijas šampinjonu vai kāpostu plantāciju eldorado.

”Še jums – klauns, mocieties!” – Kravcova ievēlētāji mums, iespējams, novēlēja un sacītais iekrita realitātē. Paši aizbrauca, mums atstājot ākstu.

 Klauns nostājās uz ķebļa. Uz palikšanu.

Tagad viņš stāv, izplēšas un pat mēģina spīdēt kā varas panna.

Katru reizi, ieraugot šo personāžu uz Latvijas politiskās skatuves, man kļūst kauns.

Par visu ko viņš dara un nedara.

Par to, ka viņš atrodas tur, kur nedrīkstētu atrasties- Latvijas parlamentā.

Limbažu Naturalizācijas pārvaldes eksāmenu kukuļņēmēji, protams, šajā lietā ir piepalīdzējuši, jo ”nopirktais” latviešu valodas kompetences papīrs pierāda, ka ”Latvijas politiskais klauns” ir arī kukuļdevējs.

Negodīgs klauns, tātad.

Smiekli atbrīvo no stresa un pazemojuma par to, ka klaunu politiskajā arēnā mums ir tik daudz.

Nepiedodami daudz.

9 comments


 1. Atliek cerēt, ka mūsdienās tie valodas eksāmeni tomēr tiek ierakstīti uz video.
  Valodas un pilsonības jautājumā man uzreiz nāk prātā latviešu bāleliņu izcīnītā/iebalsotā pilsonība Karginam – “par īpašiem nopelniem valsts labā”. Šeit ir labs atskats uz tiem nopelniem: “John Christmas on Latvia & Parex (United Arab Emirates) http://goo.gl/KDuqH


  • Orvels jau savulaik formulēja šo fenomenu par “dažām cūkām”, kas ir “vērtīgākas par citām cūkām”. Nožēlojami, ka Latvijā šis absurds turpinās un saujiņa” viedo” joprojām tic, ka zina un saprot labāk par citiem. 🙂 Ordeņu piešķiršana jau arī ir kļuvusi par absurdu.


   • kur tad paliek arguments..bet veletaji tadu vinu ir ievelejusi.vai sis arguments nav svets..no konsticionalo tiesibu normu skatu punkta.


    • Kā redziet – vēlētāji spēj ievēlēt arī klaunus! Demokrātija to atļauj! Izskalo smadzenes ar demagoģiju un tauta ievēlēs ne to vien. Vēsture ir pierādījusi, ka tas notiek daudzos pasaules parlamentos. Latvija nav izņēmums un klaunu mums – politiskajā elitē vēl ir vesela rinda. Vācieši ievēlēja Hitleru un mēs savējos ākstus. Diemžēl…


   • kapec tik dargas jusu lekcijas..kuras butu gruti pielietojamas musu mega deformetajaa mediju videe.labprat atnaktu uz visam par kadu ipasu specialu cenu-ielugumu.pie reizes izstastitu ka izskatas situacija neatdotajos vecrigas Dievnamos.


 2. karginam patika loti pjers risars..tika pat pasniegta kurpe ar briljantiem.bet de fakto paraditaa kokina un stokenberga plosisanas par 5 cietumiem 250 mijoniem un it ka tas viss 5000 realo cietumnieku vardaa…ta tiesam ir jaunaa kargina shema jo ka zinams kokins parex stradaja par latvieti.katram cietumniekam sanak pa 50000 ls uz degunu..cik zviedrijiaa…vai kurs vairak.?

Leave a Reply