Turpinās krievu uzbrukumi Harkivai. Vakar tur gājuši bojā trīs cilvēki. 22 ievainoti. (TT)
Krievi atsākuši uzbrukumu arī Vuhledarai. Paugura virsotnē esošā pilsēta tiek raksturota kā cietoksnis, kas izturējis Krievijas uzbrukumus kopš kara sākuma. (TT)
Divi pusaudži (Omskas apgabalā) ar Molotova kokteiļa palīdzību aizdedzinājuši kārtējo krievu militāro helikopteru. (Baza) Abi arestētie 16 gadus vecie jaunieši pašlaik apgalvo, ka viņiem par šo sabotāžu piedāvāta nauda. Mi-8 tipa helikopteram nodarīti ievērojami bojājumi. Līdzīgs incidents notika pirms divām nedēļām lidostā Tjumeņas rajonā. Arī tur aizdedzināja kaujas helikopteru. (SVD)
Kas lai zina kādi ir bijuši iemesli. Pierādījumu nav.
Vakar intensīvi krievi bombardējuši arī Poltavu, kas šodien palikusi bez elektrības. Tur sagruvušas vairākas dzīvojamās ēkas. (SVT)
Ukrainas prezidents Zeļenskis vakar ANO Ģenerālajā asamblejā aicināja sabiedrotos rīkoties, lai izbeigtu karu. „Putins ir pārkāpis daudz starptautisko normu un likumu. Viņš pats nekad neapstāsies. Krieviju var tikai piespiest noslēgt mieru. Tieši tas mums ir vajadzīgs“- sacīja Zeļenskis. Šonedēļ (ASV vizītes laikā) viņš Vašingtonā tiksies arī ar Džo Baidenu un Kamalu Herisu.(TT)
Francijas prezidents Emanuels Makrons vakar izteicis brīdinājumu Irānas kolēģim Masūdam Pešeškianam ANO tikšanās laikā Ņujorkā. Iebilstot pret to, ka irāņi turpina atbalstīt krievus ar ieročiem Ukrainas karā. (AFP)
ASV paziņo, ka Ukrainai paredzēts nosūtīt jaunu militārās palīdzības paketi 375 miljonu dolāru vērtībā. Ieročus, munīciju, sapieru darba iekārtas un bruņas.(SvD)
Attēlā: Harkiva vakar (AP)