Video: Preses Klubs, Jauna Nedēļa, Panorāma LTV

100.pants 12.12.2011

Par Swedbank baumu krīzi

 

http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=4269

Veinberga: Prezidenta runa nebija cerības rosinoša

Politika 08.07.2011 15:30

29.05.2011. – 100.panta preses klubs. Fragments.

Viss 29. maija, 2011.  raidījums 100. panta preses klubs šeit: http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=3358

Integrētā sabiedriskā transporta sistēma Stokholmā

Ārvalstīs 22.05.2011 22:08

Kamēr Rīgā vēl tika spriež, kā piepilsētas vilcienus iekļaut kopējā pilsētas sabiedriskā transporta sistēmā – Stokholmā tā jau ir realitāte. Ar vienu biļeti var droši lietot vilcienu, autobusu un metro. Vairāk par Stokholmas sabiedrisko transportu un tā problēmām no Zviedrijas stāsta Sandra Veinberga.

Zviedrijas sabiedrisko transportu aprīko ar alkohola atslēgām

Ārvalstīs 16.05.2011 21:43

Lai maksimāli izslēgtu risku, ka pie stūres sēžas autovadītājs alkohola reibumā, Zviedrijā sabiedriskais transports aprīkots ar īpašām alkohola atslēgām. Proti, braucamo nevar iedarbināt, ja šoferis iepriekš neiepūš trubiņā. Tikai tad, ja izelpa neuzrāda alkohola klātbūtni organismā, aizdedzes atslēgu var iedarbināt. Šī manipulācija jāatkārto ik reizi, kad transportlīdzeklis ir stāvējis ilgāk par 30 minūtēm.

Borgs: esam bargāk runājuši ar savām bankām

den 15 maj 2011

Cīņa ar ēnu ekonomiku ir viena no valdības prioritātēm, tas apsolīts arī starptautiskajiem aizdevējiem. Savulaik, noslēdzot vienošanos par aizņēmumu — pašā krīzes sākumā — Latvija diezgan bargu kritiku saņēma no Zviedrijas finanšu ministra. Tagad viņš atzīst, ka Latvija patīkami pārsteigusi ar veiksmīgo krīzes pārvarēšanu. Ekskluzīvā intervijā Sandrai Veinbergai Zviedrijas finanšu ministrs Anderšs Borgs arī norāda, ka savulaik ar Zviedrijas bankām bijusi gana skarba diskusija par pārāk vieglprātīgo kreditēšanu Baltijas valstīs.

Stokholmā sāk kursēt elektrotaksometri

Tehnoloģijas 15.05.2011 03:10

Degvielas cenu dārdzība varētu būt pamatots iemesls, lai autobraucēji mainītu savus paradumus auto izvēlē un iespējams, izvēlētos elektroauto. Pagaidām Latvijā tas gan nav populārs pārvietošanās veids, taču otrpus Baltijas jūrai- Stokholmā, ir pavisam savādāk. Tur zaļais dzīvesveids un rūpes par vides saglabāšanu ir ne tikai vārdos, bet arī darbos.

Latvija cenšas sevi atspēkot Zviedrijā

2009. 6.okt0bris.

Latvija saistībā ar nākamā gada budžetu izpelnās aizvien bargāku kritiku Zviedrijā. Drīz pēc Zviedrijas finanšu ministra aizrādījumiem asus vārdus Latvijai veltījis arī Zviedrijas premjers Frēdriks Reinfelds.
Tikmēr Latvijas premjers Valdis Dombrovskis šodien Stokholmā zviedru medijiem centies atspēkot bargo kritiku.

Leave a Reply