Pirmā diena 2012. Saule Rīgā un zemes nogruvumi Norvēģijā.

2011.gada 1. janvārī

2012. gada 1. janvāris

Šorīt Pierīgā saule silda pavasarīgi silti. Sals kniebj vaigos un, skrienot jaungada rīta krosiņu pa muzeju, jāuzmanās no ledus. Nejēdzīgie suņi aiz sētām rej, bet citādi viss lieliski.

Jaungads pie mums sākas kā pavasaris!

Cilvēki staigā gar jūrmalu un saule spīd kā milzīgs ziemas prožektors.

Lielisks jauna gada sākums!

Zemes nogruvums Norvēģijā

 

 

Tikmēr Norvēģijā šorīt pamatīgs zemes nogruvums. Trondheimā izsludināts katastrofas stāvoklis vienu kilometru platā zonā. Cilvēkiem jāpamet mājokļi.

Gaisā cilpas met helikopteri, kas uzrauga katastrofas zonu, jo plaisa pamazām tuvojas apdzīvotai vietai. (VG). Trondheimas policija un ātrā palīdzība ir kaujas gatavībā.

Liela daļa iedzīvotāju jau evakuēti no bīstamās zonas.

Siva Nordmarka, Dienvidnorvēģijas glābšanas centrāles vadītāja uzsver, ka ne visus katastrofas zonas iedzīvotājus pagaidām izdevies apziņot par notiekošo.

Policija pašlaik modina augšā aizgulējušos jaungada sagaidītājus un gatavo tos evakuācijai.

Cilvēki pagaidām nav cietuši, taču bojātas elektropārvades līnijas.

Savāda…Jūra, 2012. gada 1. janvārī šī jaunā gada pirmā diena.

 

 

One comment


  1. Mjā, – līdzīgi minētajam Avārijas stāvoklim, sakarā ar zemes nogruvumu Norvēģijā, ir , sākoties 2012. gadam, tātad, ar savadbīgu citu “nogruvumu” Pasaules zinātnei, piemēram, astronomijai par to, ka mūsu solārajā sistēmā bez centrālās zvaigznes – Saules (stāvzvaigzes) vēl eksistē mazāka izmēra neliela saule, kas ir pēc diametra tikai ~5 reizes lielāka par Zemi, tātad, maiņzvaigze ar vārdu “nibiru”, kas rotē pa izstieptu virpuļveida orbītu ap Saules sistēmas centru.
    P.s.
    Ap Nibiru rotē tai atbilstošās planētas, piemēram, Glorija utml. , no kurienes brīdi pa brīdam uz Zemeslodes ierodas UFO būtnes, protams, ne jau miermīlīgos nolūkos, bet lai iekarotu un maksimāli pakļautu Zemeslodi – Cilvēci, pie tam, Krievzeme (NVS & Co) ir pieslējusies šim kolonizācijas režīmam, sēž ar ufo-humanoīdiem pie Apspriežu galda regulāri, radot “jaunas vēsmas” sakarā ar 3.Pasaules Kara gaisotni, no kura viennozīmīgi esmu izsecinājis tik to, ka KRIEVU TAUTA šajā karā noteikti zaudēs, jo – krievu militārisms (Pasaules pirātisms) kara situāciju pabaro un veicina līdzīgi tam, kā tas bija ar hitlerisko Vāciju, protams, tik ar to starpību, ka lielkrievu mafija ar saviem torsionu ģeneratoriem (meteoroloģiskajiem ieročiem utml.) jau krietni sen ir uzsākusi Slepenu karu ar Ķīnas Tautas republiku & Co, teiksim, ar Japānas monarhiju, hm, pat ar komunistisko Koreju, -mjā, SKUMJA AINA, bet tāda, nu, ir šī ģeopolitiskā situācija un mums, LATVIEŠU TAUTAI, ir jāpakāpjas sāņus, lai mūs lielvalstis ASV un Ķīna “nesamaltu” tad, kad Krieviju sāks “noslaucīt” no zemes virsas.

Leave a Reply