Cilvēku ražošana mobilajos telefonos un priekšnieku maiņa pie lielgabaliem 

Ja cilvēks izlemj, ka visi melo, tad nav nekādas vajadzības noskaidrot patiesību. Ir cilvēki, kuriem ir iemācīts nemeklēt patiesību, jo tādas vispār neesot. Kremlim ir šāda ļoti izdevīga propagandas nostādne. Proti: patiesības vispār pasaulē neesot, jo visi melojot. Pārsteidzoši bezkaunīgs apgalvojums, kas pirmajā brīdi apmulsina. Taču šī ir demagoģija jeb šokēšana ar vārdiem. Izsišana no sliedēm. Tā parasti rīkojas tie, kas vēlas psiholoģiski pakļaut apkārtējos vai „sajaukt pārējiem galvu“. Patiesība ir, bija un būs. Tā eksistē, taču bieži nemēdz būt ērta vai patīkama. Šī kara gadījumā patiesība nav ērta Putinam un Krievijai. Tāpēc to vajag nomainīt ar nepatiesību, kas palīdz regulēt cilvēkus tā kā Putinam vajag.  

Tieši tāpat ir šajā karā. Krievi uzbrūk Ukrainai un ir okupanti, nevis „aizstāv Bahmutu“ pret iebrucējiem.  Diemžēl „gaidītāji“ Bahmutā domā pretēji.  Viņiem ir 100% pārliecība, ka visu grauj un posta ukraiņi, lai gan pārējā pasaule zina un saprot, ka to dara krievi. 

Starp citu, pašlaik Kremlis stāsta krieviem televīzijā pasakas arī par mums. Parastie cilvēki Latvijā, Zviedrijā vai Nīderlandē, dzīvojot bez elektrības, bet izredzētie jeb noteicēji te visur esot geji. Līdz šim šausmīgās krāsās tika iztēloti ukraiņi, taču tagad Putins ķēries arī pie pārējo Rietumeiropiešu „netikumīgā“ tēla „atmaskošanas“. Tagad ir modē nomelnot normālus, simpātiskus cilvēkus tos apmelojot un nosaucot apķēpāšanu par „atmaskojumiem“. Piemēram, britu sievietes (masveidā!) esot spiestas pārdoties svešiem vīriešiem, jo nospējot samaksāt iztērētās elektrības rēķinus. Pārējie Baltijā un Skandināvijā ēdot kaķu un suņu barību, jo biezpienu vai maizi nopirkt veikalā nevarot atļauties. Vācija esot nodzīta tik tālu, ka iedzīvotāji tur vairs nevarot nopirkt pat sveces. Naudas tam nepietiekot. Somijas skolās vairs nekur nedarbojoties tualetes un bērni tāpēc ņemot uz skolu līdzi plastmasas maisiņus, kuros izdarot savas dabiskās vajadzības. Savukārt poļi, aukstuma dēļ, sildoties pie atkritumu ugunskuriem. Jēga šiem meliem ir vajadzība pierādīt, ka visi esot atkarīgi no krievu gāzes un degvielas piegādēm. Tātad – visiem iet slikti, bet vienīgie laimīgie esot Krievijā.  Lai gan faktiski dzīves standarts ir daudz zemāks Krievijā, nekā Rietumos.  Ieskaitot ūdens un elektrības apgādi.  

Televīzijas ziņās, šo „dokumentālos“ ierakstus spēlē aktieri. Putinam ļoti, ļoti nepatīk geji un lesbietes un tos ienīst nozīmē – kalpot Putinam. Lai iedēstītu nezinošo krievu galvās naidu pret šiem cilvēkiem, tiek izdomātas un izplatītas nejēdzīgas pasakas. Piemēram, Rietumos tagad esot 60 cilvēku dzimumu. Bērnus tur ražojot laboratorijās, jo pie mums nepietiekot „normālu sieviešu“. Bērni mums tagad dzimšot tikai laboratorijās un to attīstību „vadot“ ar mobilajiem telefoniem.  Ja kāds vīrietis vēlas apskatīties uz „normālām sievietēm“, tad tādas esot tikai Krievijā. Tālāk tiek rādīti kadri ar vīriešiem, kurus aplenc daiļās krievu sievas. 

Rietumu sievietēm, tādām kā es, nepietiekot vīriešu, jo visi esot gļēvuļi un „kārtīgu veču“ te vairs neesot. Tad nu esot jābrauc atkal uz Krieviju, jo mēs nevarot izturēt šādu dzīvi. Faktiski ir otrādi. Sieviešu tiesības Krievijā tiek 100% ignorētas (tā kā tas bija Padomju Savienībā) un šo tiesību respektēšana nevienu sabiedrību nav padarījusi feminīnu. Tieši otrādi- patriarhālisma aiziešana padara tautu atvērtu, apmierinātu un pārtikušu. Jo tajā pašā Zviedrijā bērnu dzimst vairāk nekā Putina Krievijā. 

Krievu televīzija turpina ņirgāties par lesbietēm, attēlojot šos pārus pretīgās krāsās un izdomājot aizspriedumus, kuru eksistencei nav nekāda pamata. Zviedz par veģetāriešiem, jo šāda rietumnieku pieeja maltītei pēc Kremļa domām ir muļķība un mazdūšība. Tātad – mēs baidoties pat kārtīgi paēst. Šie propagandētāji: pasaku izdomātāji, aktieri, režisori, operatori un visi pārējie labprāt pavada savu laiku Rietumos. Daudziem šeit ir privātmājas vai vasarnīcas Jūrmalā, Toskānā vai Nicā. Viņi zina, ka melo un stāsta parastajiem krieviem mēslus. Taču turpina to darīt tālāk. Loģika ir viena – iestāstīt parastajam krievam, ka viņš dzīvo vislabākajā valstī pasaulē. Tam tic arī „gaidītāji“ Bahmutā.     

Nedomāju, ka būtu vajadzība vēlreiz aprakstīt kā jūtas šie „gaidītāji“ un cik noguruši viņi ir no tā, ka Krievija neierodas pie viņiem Ukrainā uz mūžīgiem laikiem. Viņi turpina gaidīt savas teritorijas pievienošanu Lielkrievijai. Tieši tāpat kā to gaida viena daļa Latvijā dzīvojošu putinistu. Izskatās, ka viņi visi paliks gaidot, jo rietumvalstis beidzot vienojušās par tanku sūtīšanu uz Ukrainu.  

Tanki ir vajadzīgi, lai ukraiņi beidzot varētu atkarot krievu okupētās teritorijas. Līdz šim ukraiņiem tika doti defensīvie jeb aizstāvības ieroči. Tagad viņi beidzot saņems uzbrukuma ieročus. Pirmais bija Himars, pēc tam M777. Taču tagad vajag kaujas lidmašīnas un tankus. Beidzot uz Ukrainu dosies AMX-10, Challenger 2, Leopard 2 un Marder. Tas ir labi. Ļoti labi. Pēc tam no ASV „atkuģos“ Bradley Fighting Vehicle un Stryker.(DN, TT)

Kas notiek pie krieviem? 

Interesanta ziņa ir tā, ka atkal nomaina virspavēlnieku. Infrastruktūras grāvēju un „miesnieku“ Sergeju Surovikinu nomaina Valerijs Gerasimovs. Kāpēc tas tā notiek? To zina tikai Putins pats. 

Ukrainas puse vakar vēlreiz noraidīja (noliedza) ziņu par to, ka ukraiņi būtu zaudējuši Soledaru. Par to jau rakstīju iepriekšējā postā. (AFP)

Attēlā tanks Marder

Leave a Reply