Daži pirmā aprīļa joki šodienas medijos

1. aprīlis 2014
1. aprīlis 2014

2014. gada 1. aprīlis

Joku diena nav parastā. Šodien Latvijas medijos var uzzināt, ka: ”blondīnes esot gudrākas par tumšmatēm”, ka ”prezidents grasās atkāpties no amata”, ka Izglītības ministrei doties uz Brazīliju esot bijis ”pilnīgi obligāti”, ka ”suns sakož automašīnu” un bijušais premjera preses sekretārs atradis sev darbu SEB bankā.

To visu pat normālā dienā būtu grūti ņemt par pilnu, kur nu vēl 2014. gada 1. aprīlī.

Šodien notiek patiešām jocīgas lietas. Latvijas mediji joku plēšanā nav šodienas solisti. Ir arī vēl citi, kam tas izdodas.

Šodien Vermlandes Avīze Zviedrijā nopietni ziņo, ka rokeri un Vēja Brāļi ir nopirkuši Karlstādes pašvaldības ēku un gatavojoties tur iekārtot savu klubu. Uzreiz iedomājos, ka Ventspils rokeri vārētu rīkoties tāpat. Arī viņi varētu nomālēt, piemēram, Ventspils pašvaldības fasādi melnā krāsā, uz jumta novietojot gigantisku 8 m augstu un 15 m platu miroņgalvu ( tāpat kā to plānojot darīt Vermlandes motociklisti)!

Laivu SPA esot kaut kas pilnīgi jauns Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūsu laivu, kas apaugusi ar ūdenszālēm, var ielikt Jo Biksbauma ”jūras baseinā”, kurā mitinās nežēlīgi izsalkušas zivis. Tās momentā metas virsū jūsu laivas parazītiem (ūdensaugiem un visiem citiem krāmiem, kas pieplakuši pie laivas apakšas) un…apēd tos. Zivis esot jūras sanitāri un šādi glābjot arī piekrastes klintis. Pašlaik Biksbaums cenšas izgudrot arī putekļu sūcēju automašīnu virsbūvēm. Tas būšot neliels, pelēks aparāts, kas izskatīšoties pēc peles un nenormāli strauji aprāpošot jūsu netīro automašīnu, notīrot no tās visus ziemas putekļus un netīrumus. Grandiozi. Pagaidām nav zināms, cik šī putekļpele maksās, – konstatē Gotlandes mediji.

Jončepingas avīze ziņo, ka vietēja pašvaldība esot šodien uzsākusi vietējas nozīmes tīrības kampaņu. Lai cīnītos ar neapzinīgiem suņiem un to īpašniekiem, pašvaldība uzsāks suņu DNS testēšanu, lai vēlāk noskaidrotu tos suņu slimniekus, kuri savu mīluļu mēslus nenovāc no ielas.

Visbriesmīgāk šodien klājas jūrā, iepretī Latvijai. Tur seklumu jau iekarojusi bīstamā ”čuskgalvas zivs”, kas normāli mitinās Āfrikas un Āzijas piekrastēs, bet tagad ieradusies Baltijas jūrā uz pastāvīgu dzīvi. Pats trakākais, ka šī zivs spēj elpot gaisu un medībās dodas uz sauszemi. Tā spēj pārvietoties ar spurām pa zemi un var klejot veselas četras dienas pa jūras piekrasti. Tikai piektajā dienā ”cūskgalvas zivij” ir obligāti jāiegremdējas ūdenī. Tai ļoti patīk dīķi (jo tad ūdens ir tuvāk) un šis dzīvnieks neskādē neko – izēd ne tikai atkritumu kastes pie jūrmalnieku mājām, bet arī uzrok kartupeļu laukums labāk par mežacūkām – šodien ziņo Skones Dagbladet. Jāpiezīmē, ka pavisam drīz šī zivs var parādīties Latvijas piekrastē un mūsu Papes iedzīvotājiem šim triecienam būtu jāsagatavojas jau laikus!

Troksnis šodien sacēlies arī ap lidkompāniju SAS. Vadība esot augsti novērtējusi sociālo mediju ietekmi un tāpēc turpmāk visiem SAS pasažieriem (pirms iekāpšanas lidmašīnā) būšot jānofotografē un jāiesniedz savi ”selfie” lidkompānijai un pec tam jāpublicē tie Facebook, Twitter vai Instagram. Tā vismaz šodien apgalvo SAS savā Facebook kontā. Diena vēl nav galā! Vēl viss var notikt! Saturamies un gaidām jaunumus!

Laiva, kas gaida
Laiva, kas gaida

 

Leave a Reply