Snieg arī Ukrainā

Turpinās ukraiņu bērnu vešana projām uz Krieviju (ISW). Pētījumi rāda, ka krievi izmanto „veselības aprūpi“ kā iemeslu, lai aizvestu no dzimtenes projām ukraiņu bērnus un adoptētu tos Krievijā, krievu ģimenēs. Runa ir par 15.000 bērnu, vecumā no 2 – 17 gadiem. Krievu „speciālisti“ apgalvo, ka 70%  (10.700) bērnu esot slimi un tiem jāpārceļas uz Krieviju, kur veselības aprūpe esot labāka. Protams, ka neviens no lēmējiem krieviem pat neiepīkstas par to, ka tieši Kremlis ar savu uzbrukumu Ukrainai, ir radījis šo neizturamo situāciju visiem ukraiņiem. Bērnus ieskaitot.  

Ukrainas iestādes apgalvo, ka šādā veidā notiekot izvešana uz Krieviju. Šis ir vēl viens pierādījums tam, ka Krievija apzināti attīra Ukrainas teritoriju no „nevērtīgiem cilvēkiem“, jo gatavojas to pārņemt. Krievu organizētā piespiedu adoptēšana ir noziegums divejādos veidos: 1) kā kara noziegums pret okupēto teritoriju iedzīvotājiem 2)  kā etniskā tīrīšana. (ISW) 

Termometra stabiņš Ukrainā rāda vairākus grādu zem nulles. Tāpēc palēninājušās aktivitātes frontes zonā. Intensīvās lietus gāzes pārvērtušas ierakumus dubļu peļķēs. Paredzams, ka sals pastiprināsies un tad slapjās peļķes pārvārtīsies ledū. Taču nav ļaunuma bez labuma. Būs vieglāk pārvietoties. Pagaidām nav zināms kura puses būs aktīvāka. Taču viens ir skaidrs, ukraiņiem sals netraucēs. (ISW) 

Vakar sākās snigšana. Vairāki tūkstoši Kijivā joprojām bez elektrības (Reuters). 

Leave a Reply