Antonovs turpina izvairīties no atbildības, ”nocietinoties” Londonā.

 2011. gada 27. decembrī

Foto: Aftonbladet.se http://www.aftonbladet.se/ nyheter/article13989375.ab

Krievu baņkieris un sporta entuziasts Vladimirs Antonovs turpina izvairīties no izdošanas Lietuvai, kur viņu tur aizdomās par izšķērdēšanu 1,6 miiljardu dolāru apmērā.

Izskatās, ka Antonovam izdosies ievilkt garumā tiesas procesu un izvairīties no izdošanas Lietuvai līdz 2012. gada pavasarim.  

Viņa kontā pašlaik ir divas bankrotējušas bankas, viena ”sabrukt gatava lidkompānija” (DI, 2012. 27.12), hronisks naudas trūkums, desmitiem konfiscētu luksusa klases vieglo automašīnu. Viņa biznesa problēmu plaisas stiepjas pāri valstīm un kontinentiem, sākot ar Latviju, Lietuvu un Zviedriju un beidzot ar Panamu un Londonu, kur Antonovs savā rezidencē (Notting Hill) kopā ar savu darījumu partneri Raimondas Baranauskas pašlaik turpina pretoties izmeklēšanai un noliedz visas Latvijas un Lietuvas apsūdzības.

Prokuratūra vēlas panākt Antonova sodu – 10 gadus cietumā.

Pirmā ”tūre” šajā juridiskās ”virves vilkšanā” noslēgsies 2012. gada 30. janvārī, kad  Antonovam varētu draudēt izdošana Lietuvas tiesībsargājošajām institūcijām (The Baltic Course). Taču britu BBC ziņojot, ka reālus rezultātus šajā lietā sagaidīsim tikai ap 2012. gada maiju.

Pagaidām gaida visi, ieskaitot 14 konfiscētās automašīnas un visi viņa marķētie ienākumi Zviedrijā, Ukrainā un Panamā.

Pašlaik viņa īpašumus, pārvalda institūcijas (ieskaitot britu futbola klubu Portsmouth FC).

Latvijas lielākais problēmu kamols pašlaik ir lidkompānija ”Air Baltic”, kurā Antonovs ir investējis 50 miljonus eiro. Arī šī viņa ”īpašuma sadaļa” pārgājusi Latvijas valsts institūciju kontrolē.

Pats Antonovs britu medijiem uzsver, ka viņš neko nav izsaimniekojis un izmeklēšanai pret viņu esot ”politiski motīvi”. Viņam šķiet, ka Latvija un Lietuva cīņā ar viņu liekot lietā metodes, kas šīm valstīm esot raksturīgas kā bijušajām ”PSRS satelītvalstīm” .   

Zviedru www.e24.se uzskata, ka viss notiekošais ap un par Antonovu vērtējums kā cirka izklaide.

 

http://www.e24.se/business/bank-och-finans/fortsatt-snurr-i-cirkus-antonov_3251565.e24

4 comments


    • Iemesls tas pats, kāpēc vēl Asanžs nav izdots Zviedrijai – izdošanas orderi var apstrīdēt tiesā, apgalvojot, ka orderis ir politiski motivēts, tad pārsūdzēt arvien augstākās instancēs.


  1. Pag, pag,- krievu tauta izpauž savu pirātismu pret Cilvēci ne vien ar kara kuģiem vai kodolraķetēm, bet trūcīgākos laikos to risina uz savu aģentu (Kremļa adeptu), piemēram, uz lielkrievu šovinista (banķiera?) – Vladimira Antonova ideju pamatiem, jā, un britu pseidomonarhija, hmm, uzsveru = Anglijas PSEIDO-tronis, jo tas visai sen kā strādā tik uz republikānisma idealoģijas (trockisma utml.) balstoties, nevis asinsradniecīgi (īsteni monarhiski), tātad, minēto KRIEVU MAFIJU determinē un pat vada visu saimniecisko situāciju īsteni rusofobā manierē.
    P.s.
    Manuprāt, – “viens miljards naudiņas” ir pēc vērtības t.p. viens vecs – lūžņos norakstāms “krievu tautai piederošs”, atvainojos, “Pasaules Globālo pirātu – kara kuģis” utt. tml., -mjā, mans PRIEKŠLIKUMS ir – analīzi vajag tā taisīt statistiski, lai ievērota tiek LR Satversme kā Centrālā INTELEKTUāLā īPAšUMA pamatne un ,lai viss notiekošais ir reāli saprotams Latviešu jaunatnei bez kāda piespiedu diktāta no malas, piemēram, datu tak par to pietiek, ka Krievzemes militārisms musdienās tiek balstīts tik uz privātpersonu nomenklatūras bāzes un krievu ģenerāļi nemitīgi apkaro viens otru kā klanu vadītāji, pat Kaļiņingradas apgabals ir kļuvis par Kongo precedentu – neatkarīgu militārvalstiņu., tamdēļ būtisks ir tik tas atzinums, ka republikās pastāv “oligarhi”, bet monarhijās , protams, īstenajās – uz asinsradniecīgumu balstītajās, piemēram, Zviedrijas karaļnama situācijā, šīs pašas personas jau tiek dēvetas par “manufaktūru vadītājiem – rūpniekiem” vai industriālistiem (urbanizatoriem).

Leave a Reply