Kā kāds Swedbank klients vakar uz dažām stundām kļuva par miljardieri

2012. gada 12. jūlijā

Kamēr vakar Latvijas Swedbank klientiem no kontiem pazuda nauda, kas pēcpusdienā atkal pārsteigto tautiešu kontos parādījās, kāda zviedra Swedbank kontā Ēstersundā negaidīti parādījās vairāk nekā seši miljardi kronu (SEK 6.206.028.315,00). Tā šodien ziņo zviedru prese.

Šis zviedrs kļuva par miljardieri un izbaudīja šo sajūtu tikai dažas stundas, t.i., apmēram tik pat ilgu laiku, cik latvieši bija bez savas naudas.

Sazvērestību teroriju piekritēji tūlīt secinās, vai tik tā nebija Latvijā Swedbank kontos pazudusī nauda? 🙂

Swedbank Zviedrijā mīklaini paziņoja, ka naudai neesot obligāti jānāk no Swedbank kontiem – tā varētu būt bijusi ieskaitīta no citas bankas un no šokētā zviedra konta tāpat arī pēkšņi pēcpusdien pazudusi, tieši tad, ka Latvijas Swedbank klientu kontos atkal parādījās nauda.

Bet Swedbank un SEB banku mātes uzņēmumi Stokholmā ir ne pajokam satraukti par problēmām, kas šīm bankām draud Lietuvā, jo zviedru presē kopš vakardienas ir trekni virsraksti par to, ka šīm bankām draud soda nauda 10% apmērā no pagajušā gada peļņas par konkurences noteikumu pārkāpumiem Lietuvas tirgū skaidras naudas apritē, jo šīs bankas esot noslēgušas konkurenci ierobežojošus līgumus ar G4S un DnB Nord.

Leave a Reply