Otrais Eirovīzijas 2013 atlases koncerts Zviedrijā vienlaicīgi ar Latviju

2013. gada 9. februārī. Papildināts 10. februārī ar viedoieraksta saiti.

Melodifestivalen arēna

Vienlaicīgi ar Latvijas Eirodziesmas 2013 otro pusfinālu šovakar notiek arī Zviedrijas otrais pusfināls Gēteborgā, ko var redzēt tiešraidē arī internetā šeit. ( Videoieraksts līdz 11. februārim pieejams šeit) Tas varētu būt saistoši tiem, kas grib redzēt kaut ko vērienīgāku un dārgāku un paraleli skatīties gan Latvijas, gan Zviedrijas atlases koncertus, vēl jo vairāk, ka abos koncertos  skan zviedru mūzika.

Eirovīzijas dziesmu konkursa kults Zviedrijā sit augstu vilni un tas ir prestižākais nacionālās un starptautiskās popmūzikas pasākums jau gadiem ilgi pat no tiem gadiem, kad Latvija vēl atradās aiz dzelzs priekškara un ESC (Eurovision Song Contest) piedalīties nevarēja.

Šovakar plkst. 21. 00 pēc Latvijas laika internetā tiešraidē varēsim vērot Zviedrijas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases otro koncertu. Vēl būs pusfināli 16. un 23. februārī, bet  2. martā Otrā iespēja un 9. martā fināls, kad noskaidrosies, kas pārstāvēs Zviedriju ESC starptautiskajā finālā Malmē 18. maijā.

Pēc pirmā koncerta par vienu no potenciālajiem uzvarētājiem pagaidām min dziesmu Heartbreak Hotel (autori Johan Fransson, Tobias Lundgren, Tim Larsson, Henrik Göranson un YOHIO), ko dzied androgīnais puisis ar skatuves vārdu Yohio. Viņš ir ļoti populārs Japānā un dziesmu izpilda Japānā populārajā Visual kei stilā. šis ir labs zviedru popeksporta paraugs, jo Japānā viņu zina labāk nekā Zviedrijā. Padsmitgadīgā puiša tēlu, kas tiek labi pārdots Japānā,  ir izveidojis tēvs , kas ir Zviedrijā pazīstams producents un ierakstu kompānijas īpašnieks Tomijs Rēns (Tommy Rehn).

Papildinfo: Pirmā koncerta rezultāti.

Dalībnieki 9. februārī:

3 comments


  1. Sandra, protams šovakar skatīšos Zviedrijas Melodifestivalen 2. pusfinālu. Kas ir Jūsu favorīti Göteborgā? 🙂


    • Redzēsim. Pagaidām neesmu iedziļinājusies. Luīze Hofšteina (6) ir vienmēr bijusi perfekta, jācer, ka šovakar viņa būs līmenī. Antons Evalds (1) ir dejotājs, studējis Karaliskajā baletskolā, cerams, ka ari spēj dziedāt. TV kamerai viņš patīk. Volfs (7) ir aktieris, kurš reizēm dzied. Tad jau Uldis Dumpis arī varēja dziedāt Rīgas finālā un vienai daļai publikas tas patiktu. Izredzes ir Swedish House Wives jeb nr 4, kas “raus vaļā” modernizētu šlāgeri un prognozēju, ka Pernillas dēļ, tauta skries pie telefoniem. Sazināsimies pēc koncerta. 🙂

Leave a Reply