Ja Šleseram nebūtu ko slēpt, viņš būtu pats KNAB atvēris durvis jau vakar. Demokrātijas defekts Latvijā – oligarhu muskuļi pret tiesu.

2011.gada 26. maijs

Vakardienas KNAB operatīvās operācijas Rīgā un šodienas gaidāmā kratīšana mājās pie parlamenta deputāta Aināra Šlesera varētu pievērst  arī ārzemju mediju uzmanību.

Notiekošie KNAB procesi liecina, par Latvijas kā valsts vēlmi izrēķināties ar apjomīgo varas aprindu ”bakšišu”. Tas ir pozītīvi un apsveicami no visiem viedokļiem raugoties.

Ja oligarhi – Lembergs, Šlesers un Šķēle nekur nav vainīgi un tiek nepatiesi turēti aizdomās (kā viņi pauž paši), tad visiem viņiem un arī Šleseram jau vakar vajadzēja pašam atvērt sava dzīvokļa durvis un teikt ”lūdzu pārbaudiet – man nav ko slēpt!”.

Tā dara normālās valstīs politiķi, kam nav ko slēpt un sirdsapziņa ir tīra.

Jā, iespējams, ka ”juridiskie dokumenti” šim procesam ir pagaidām nepietiekami un ”oligarhu ideoloģijas” ēnā dresētie Latvijas juristi atradīs ķīli, kā nobremzēt kratīšanu ”pie Šlesera”, taču no malas tas neizskatās nedz pēc cilvēktiesību aizstāvības, nedz pēc ”tiesību normu ievērošanas” akta.

Tā būtība ir Latvijas politiskās elites kaušanās ar tiesu.

Kaušanās pret taisnību.

Centieni pierādīt, ka ”viņi” Latvijā ir tik vareni, ka var atļauties uzspļaut uz tiesu, demokrātiju un uz mums pārējiem.

Viņi šodien spļauj uz mums kā Putins uz Hodorkovski.

Tieši pēc tās pašas shēmas.

Ceru, ka Šlesers pats šodien atvērs durvis un beigs izsaukt kauna uguni uz Latviju.

Foto: http://emuars.lv/2009/05/23/slesers/

1 thought on “Ja Šleseram nebūtu ko slēpt, viņš būtu pats KNAB atvēris durvis jau vakar. Demokrātijas defekts Latvijā – oligarhu muskuļi pret tiesu.

  1. “Ja oligarhi – Lembergs, Šlesers un Šķēle nekur nav vainīgi un tiek nepatiesi turēti aizdomās (kā viņi pauž paši), tad visiem viņiem un arī Šleseram jau vakar vajadzēja pašam atvērt sava dzīvokļa durvis un teikt ”lūdzu pārbaudiet – man nav ko slēpt!””.
    =======================================
    Redziet, iespējams viņiem, it sevišķi Šleseram un Šķēlem ir ko slēpt, un ne jau ar iespējamām KNAB aktivitātēm, bet kas cits ir slēpjams. Tāpēc jau tās kratīšanas notiek un negaidīti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s