Online bikses ar Facebook un Twitter kabatās

2012. gada 25. novembris

Pircēja
Pircēja

Džinsas jeb džinsi sākotnēji piedzima kā kovboju darba bikses. Vienkārši, kautrīgi un skarbi.

Tagad tās piedzīvo pārvērtību pārvērtības.

Piemēram, ar to palīdzību tagad var arī ”updatēt” sevi Facebook, samazināt taukus uz gurniem un pat glābt dabu!

Tirgvedības trikos džinsu ražotāji jau pārspējuši paši sevi. 

Itāliešu Replay pašlaik piedāvā pircējiem īpašu bluetooth ierīci, kas reģistrē ”jūsu pozīciju”, garastāvokli un ļauj sarunāties ar draugiem Twitter un Facebook.

Šīm nolūkam it kā vajadzētu vismaz mobilo telefonu ar aplikāciju, taču bikšu ražotāji apgalvo, ka mūsu bažas esot nepamatotas un džinsi Social Denim  esot šī gada labākais pirkums. Tātad IT bikses ir klāt.

Tiktāl esam.

Amerikāņu Wrangler rosās vienkāršāk. Viņu Denim Spa  esot piesūcinātas ar alvejas sulu un spējot iznīcināt pat celulītus. Ja tās nesās daudz un dikti, tad efekts būšot garantēts.

Vēl apņēmīgāk bikšu pircēju tirgu iekaro britu Catalytic Clothing. Te ražotājs apgalvo, ka viņu ražotās bikses pat attīrot gaisa piesārņojumu!

Ja izmazgāsiet savas džinsu bikses Catclo mazgājamajā līdzeklī, tad spēsiet iznīcināt pat piecus gramus oglekļa dioksīda atmosfērā! Šādu atmosfēras gaisa piesārņojumu saražojot viena ģimenes diennakts laikā.

Ķīmijas profesors Tonī Reijans (Sheffield university) ir cieši pārliecināts, ka mazgājot drēbes ar Catclo mēs būtiski attīrīsim piesārņoto vidi. Lūk kā!  🙂

Nezin vai šie paņēmieni palīdzēs pievērst sev bikšu pircēju uzmanību.

Sāk izskatīties, ka ar šīm biksēm drīz būs tāpat kā ar mobilajiem telefoniem – papildus funkciju ir tik daudz, ka kļūst pagrūti kādam vienkārši piezvanīt. 

Katrs no mums ir pieradis pie ”sava ražotāja” un tas nozīmē, ka džinsu iegāde ir ļoti personisks, kultūras izvēles aspekts.

Online džinsu pārdošana Ziemeļeiropā tiks uzsākta pavasarī un Social Denim maksās apmēram 120 – 150 LVL.

One comment

Leave a Reply