Asads nedomā atkāpties. Asinsizliešana turpinās.

2011. gada 21. novembrī

–   Sīrija nepakļausies ārpasaules prasībām! Mēs cīnīsimies tālāk!  – uzsver Sīrijas prezidents britu Sunday Times.

Arābu valstu apvienība tikko pieprasīja, lai Asads ielaiž valstī 500 neatkarīgo novērotāju un izbeidz apšaudīt mierīgos iedzīvotājus.

Protams, ka arābus valstu vadītājiem ir ”savi rēķini ar Asadu” un viņu blokādes draudi vairāk saistīti ar aprēķinu, nevis humānisma garu.

Šonakt opozīcijas grupas sākušas apšaudīt Baath partijas rezidenci Damaskā. Ielās nebeidzas demonstrācijas, kas gan aizstāv varu, gan protestē pret to.

Kāpēc režīms neieklausās tautas balsī?

Pēc Asada domām (Sunday Times) neapmierinātību iedzīvotāji drīkst pausti tikai vēlēšanu laikā.

–   Februārī vai martā mums būs parlamenta vēlēšanas, tad arī varēs paust savus uzskatus!-  uzskata Bašars al Asads.

Pēc viņa domām pie visa vainīga ir opozīcija.

Cilvēktiesību organizācijas liecina, ka sestdien Sīrijā nogalināti vēl 14 cilvēki.

Kopējais civilo upuru skaits Sīrijā jau sasniedz vairākus tūkstošus.

Šodien bargāku attieksmi pret Asada režīmu sāk demonstrēt arī Turcija, kas gatavojas bloķēt savu gaisa telpu Sīrijas lidmašīnām.  

 

Autores foto: Asada kulta pazīmes Sīrijā 2008.

One comment


  1. par asinsizliešanu, manuprāt, pilnībā atbildīgi asv/nato/sarkozī uc/+arābulīgas kliķe, kas vienojušies turpināt dezorganizēt neērto kārtību šajā reģionā. kadafi liktenis tagad sagaida asadu, salehu un tad klups virsū irānai. šis nežēlīgais aprēķina, alkatības un brutālā cinisma karš pret tiem, kas vēlas savu, neatkarīgu no rietumiem/asv attīstību, patiesībā jau ir tā saucamais trešais pasaules karš, tikai citā izpildījumā nekā iepriekšējie divi, šis ir daudz rafinētāks. ar nato sparu un ano akceptu visi šie liekuļi zem “humānisma” maskas ar latvijas dižvīru un mūsu algoto leģionāru atbalstu čakarē afgāņus, pakistāņus, lībiešus, sīriešus, irāņus un vēl daudzus citus, par kuriem mēs pat neuzzinam.
    vienmēr par šo domājot, skumdina, ka nav iespējams personīgi tur kaut ko mainīt, var tikai šadi “pavaidēt”, izsakot vieglu nesajūsmu par dezinformējoši informatīvo kampaņu eiropas medijos par labu šai ekspansijai un latvijas varasvīru liekulīgo atbalstu(visas latvijas tautas vārdā) šim genocīdam.

Leave a Reply