Sieviešu piežmiegšana Dieva vārdā

valdtakstofferŠis fenomens nav nekas jauns.

“Rietumos ļaudis runā par izsargāšanās līdzekļiem, par ģimenes plānošanu, taču neviena musulmaņu ģimene to nespēj nedz saprast, nedz pieņemt. Dievs un dižais pravietis ir teikuši – tā nav mūsu darīšana. Šajos procesos mēs nedrīkstam iejaukties”, – tā tikko publiski apgalvoja Turcijas Erdogans. Palielinot savas politiskās atbildības zonu arī valsts sieviešu ķermeņu teritorijā.

Jāatzīmē, ka šī nav pirmā reize, kad valstu politiskie vadītāji sāk piežmiegt savas sievietes intensīvākas dzemdēšanas jautājumā. Tad parasti aborti tiek salīdzināti ar “masu slepkavībām”, pretapaugļošanās līdzekļi par “valsts nodevību”. Dzemdēšana tiek uztverta kā katras sievietes pienākums valsts un dzimtenes mīlestības priekšā. Tās, kuras nav gatavas ražot vismaz 3 bērnus pēc kārtas, nav nekam vērtas un tiek uzskatītas par nacionālo interešu nodevējām.

Latvijā mēs arī neesam vairs tālu no šīs robežas, kad katras sievietes dzemde kļūs par politisko partiju patriotisma uzskrūvēšanas instrumentu.

Interesanti, ka vīrieša penis šajā procesā nav iesaistīts un to neviens neprivatizē ētisko jautājumu rakursā. Vienkārši puisis iet un sēj savu spermas sēklu, kur vien var iesēt un tāpēc ir malacis un patriots. Dievs, acīmredzot, to atbalsta, jo ticīgie nekad neaktualizē vīrieša atbildības tēmu abortu situācijā.  Turpretī sievietes, kas nevēlas tikt apaugļotas tik bieži, cik vien iespējams, ir vienkārši nelietes un valsts interešu nodevējas.

Interesanti, ka demogrāfijas praviešus – vīriešus vispār neinteresē apstāklis, ka katra nākamā bērna gaidīšana sievietei ir saistīta ar salīdzinoši sarežģītiem sievietes ķermeņa procesiem (grūtniecības komplikācijas un dzemdības ieskaitot). Kungiem šādu problēmu nav, tāpēc par šādām tēmām viņi domāt nevēlas. Sievietes ir dzemdējušas vieglāk vai grūtāk visos laikos, tāpēc arī zinātnei ar šī procesa atvieglošanu nav jānodarbojas. Galu galā sievietes pienākums ir mīlēt un ciest.

Vairums Dievu arī vēlas uzlūkot sievieti galvenokārt kā dzemdējamo mašīnu. Tā to uzlūko muslimi, katoļi un ultra-konservatīvie ASV luterāņi, kuriem tagad pieslējusies arī Latvijas protestantu Vanaga sekte.  Ja pagaidām runa ir tikai par sieviešu kā mācītāju nepiemērotību Latvijā, tad otrajā cēlienā sāksies runas par kondomu un kontracepcijas tablešu aizliegumu nācijas nākotnes un Dieva vārdā. To lieliski apraksta amerikāņu žurnāliste Kathryn Joyce savā grāmatā ”Quiverfull – Inside the Christian Patriarchy Movement” (Beacon Press, 2009), kurā “reproduktīvā politika” kļuvusi par ieroci garīgas kaujas zonā un visas “derīgās dzemdes” tiek aicinātas dzemdēt nepārtraukti.

stening_av_kvinna Reliģija ir sabiedrības menedžmenta instruments un kopš senseniem laikiem glorificē dzemdēšanu kā galveno sievietes panākumu viņas dzīvē. Tas, kas notiek pēc tam – bērna kopšana un kur nu vēl audzināšana, ir sekundāra lieta. Nav svarīgi, kā tiek izaudzināts bērns. Svarīgi, ka viņš ir un viss. Piemēram, nacisti 1938. gadā iedibināja ordeni – Mātes krustu, kas bija kaut kas līdzīgs padomjlaika Mātes varones apbalvojumam. To saņēma visas dūšīgās dzemdētājās, kas bija laidušas pasaulē vismaz 4 bērnus. Staļins bija skarbāks, viņam bija nepieciešami vismaz 7 zīdaiņi vienai mātei.

Ievērojiet, ka neviens no politiskajiem praviešiem nepievērš uzmanību, kas ar šiem bērniem notiek tālāk. Vai tie kļūst par zagļiem, analfabētiem vai pamestiem mazuļiem. Tas nav svarīgi. Nedz Romas pāvestam (kura pretapaugļošanas kampaņas rezultātā Latīņamerikā nāca pasaulē mazuļi, kurus neviens nebija gatavs audzināt un tā dzima izvarotu māšu “ielu bērni”, kuri dzīvoja renštelēs un policija tos turpina apšaut kā trušus), nedz citiem vairošanās tehnologiem tas nerūp. Tas nav svarīgi  nedz Erdoganam, nedz mūsu pašu Parādniekam. Galvenais ir dzemdēt daudz un intensīvi. Pārējais notiks pats no sevis?

Loģiski, ka šādā loģikā nākošais solis ir izvarošanas leģitimizēšana.

Piemēram, Bosnijas kara laikā tika izveidotas īpašas izvarošanas nometnes, kurās sievietes masveidā “apsēkloja” un piespieda ražot bērnus ar pareizu etnisko fonu. Sieviete ar apaļu vēderu ir nacionālisma simbols daudzās valstīs.  Neatkarīgi no tā vai grūtniece ir pašu tautiete vai izvarota verdzene, galvenais, lai sperma būtu pareizas nacionalitātes.

Erdogana jaunā cilvēku vaislas programma, protams, lej ūdeni uz antimuslimu propagandas dzirnavām un pūš burās Putina izgudrotajam Eirāzijas projektam. Tagad TV kara propagandas vietā mums piedāvās masīvi vairoties un kalašņikovu vietā būs jaundzimušo spiedzieni un zīdaiņu vīterošana.

Bild-1

Nav nejauši, ka grūtniece melnā musulmaņu tērpā, tagad kļuvusi par labējo propagandas naida simbolu. Redz kā viņi vairojas un mēs – nē.

Tas nozīmē, ka jāaizdzen visas mūsu sievietes atpakaļ pie plīts un gultā, baznīcā un pie šūpuļa, jo tikai tā “mēs uzvarēsim viņus”.

Erdogana kauja ar kondomiem un p-tabletēm liecina, ka arī šis karš ir sācies.

Galvenais ierocis būs sieviešu dzemdes un savu sieviešu piežmiegšana Dieva vārdā.

Nožēlojami.

9 comments


 1. Skumīgi, Sandra, skumīgi šo lasīt… Kungi sēklu var iesēt un atbildību nenest tikai karojošo feministu un liberastu pavērtās vietās. Tas, ko Jūs pārmetat, ir tas, ko jūs vēlaties sasniegt. Skumīgi par tādu prāta neceļu.


   • Protams, par izvarošanu jāatbild. Pārējos gadījumos laikam tomēr iedod pati devēja, un karojošais feminisms un liberastisms šo došanu ir atbrīvojuši no atbildības, un vainīgais it kā nemaz nebūtu jāmeklē, ja neizrādītos, ka daļai sabiedrības joprojām ir iebildumi pret abortiem. Tā viss būtu kārtībā – baltie iznīktu kā rase, pa ceļam ražojot bioloģisko materiālu “elites” mūžīgās dzīves meklējumu pagarināšanai. Vai ar vīrieša līdzatbildību domājat līdzmaksājumu abortā, kad noticis gadījuma sakars ar neplānotu paredzamu rezultātu?


 2. Visam teiktajam varētu pievienoties. Tomēr inteliģentas eiropietes pamatotā sašutuma fonā ir skarbā realitāte: par geju tiesībām karojošā baltādainā Eiropa izmirst, bet viduslaiku uzskatos sakņotā musulmaņu pasaule nāk tās vietā. Un loģika ir vienkārša: ja nebūs to, kuri piederīgi Raiņa, Gētes, Šekspīra un Servantesa kultūrai, Eiropu aizpildīs tie, kuriem kultūras vietā ir šariata priekšraksti un mullu fetvas.
  Sievietes nav un tām nevajag būt “dzemdējamām mašīnām”. Taču ja civilizācijai (tautai, nācijai) nav pašsaglabāšanās instinkta, tās pazušana no zemes virsas ir tikai laika jautājums.


  • Pat dabā dzīvnieki, kas vismaz kādu laiku kopj un audzina mazuļus, nevairojas pēc principa jo vairāk, jo labāk, jo nav jēgas tērēt spēkus, ja rezultātu nebūs.
   Un cilvēkam, protams, ir jāapgūst daudz vairāk, turklāt arī attīstās cilvēks daudz lēnāk, nekā putniņi un zvēriņi.
   Turklāt runa nav tikai par to, ka jāiemācās, piemēram, sašņorēt kurpes un pēc tam arī nopelnīt naudu šīm kurpēm, runa ir arī par spēju iekļauties sabiedrībā.
   Un tas bērniem, kuri ir piedzemdēti tāpēc, ka tā pienākas/ tā vajag/dievs to noteicis/tas ir nepieciešams tautas izdzīvošanai, var būt ļoti grūti, jo viņi savām mātēm (un arī tēviem) bieži nav vajadzīgi. Labi, ja atrodas kāds pieaugušais (piem., skolotājs, klasesbiedra vecāks), kas uzklausīs, dos padomu, ļaus sajusties nozīmīgam, bet tikpat labi tāds bērns var nokļūt, piemēram, bandā, ierauties sevī un ne ar vienu nekontaktēties vai, tieši otrādi, bojāt dzīvi visiem, ar ko saskaras.


 3. “Interesanti, ka vīrieša penis šajā procesā nav iesaistīts un to neviens neprivatizē ētisko jautājumu rakursā” – nu, gluži tā īsti nevarētu apgalvot, atgādināšu obligāto apgraizīšanu Mozus dieva vārdā. Bet jā, jā, tas protams nav salīdzināms pēc “smaguma pakāpes”.
  Un te ir arī vēl viens aspekts, “ekoloģiskais”, ja varētu tā izteikties. Neesmu Dena Brauna cienītājs, taču savā “Inferno” viņš ieskicēja problēmu, kura nekur nepazūd, lai arī šodien politkorekti to noklusēt. Un “vairošanās dieva vārdā” protams ka procesu paātrina vēl vairāk.

Leave a Reply